Проект «Реконструкція складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника по вул. Львівській,10 в смт. Брюховичі»

Проект «Реконструкція складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника по вул. Львівській,10 в смт. Брюховичі» для ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр” розроблений нами у 2012-2013 р.р. втілюється в життя.

Проектом передбачається реконструкція існуючих виробничо-складських приміщень під цехи посіву та упаковки саджанців, та влаштування розсадника саджанців лісових дерев.

Розсадник складається з теплиць та полів дорощування. Кожна теплиця оснащена автоматичною підвісною установкою поливу. Поле дорощування – площинна споруда призначена для дорощування сіянців. На полях встановлюються рейкові автоматичні установки поливу.

З метою економії водних ресурсів проектом передбачається виконання системи збору та відведення дощових вод з території полів дорощування у резервуар накопичувач з подальшою подачею на полив.

Цех посіву.

Насіння поступає із морозильної камери існуючого насіннєвого цеху (наш проект 2008 р.). Посадка хвойних порід здійснюється в автоматичному режимі на відповідному обладнанні – технологічна лінія фірми BCC AB (Швеція). Після цього касети з посадженим насінням вивозять з цеху на теплиці або поля дорощування.

Цех упаковки сіянців та миття піддонів.

Саджанці поступають з полів дорощування у касетах, що розкладені на піддони. На лінії упаковки (технологічна лінія фірми BCC AB (Швеція)) дістають саджанці з касет та пакують у ящики з гофрокартону. Брудні касети конвеєром подаються на установку миття касет з подальшим переміщенням у цех посіву для повторного використання.